Dni Włoskie w Domotece!

Dni Włoskie w Domotece!

Zapraszamy na Dni Włoskie do Domoteki. Już 17 i 19 maja z okazji zakończonych niedawno Targów Designu w Mediolanie odbędą się specjalne wydarzenia, podczas których podsumujemy zaprezentowane trendy i poświętujemy w włoskim klimacie!

Raport po iSaloni

Wszystkich zainteresowanych mediolańskim podsumowaniem, zapraszamy już w najbliższy czwartek (17 maja) na prezentację raportu wzorniczego. Wydarzenie rozpoczniemy prezentacją filmu z targów iSaloni w Mediolanie, wzbogaconego komentarzami znanych i cenionych projektantów oraz architektów (Maciej Karpiak, Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Anna Wojczyńska, Michał Mazur, Daria Burlińska oraz Marta Niemywska-Grynasz). Następnie Michał Mazur wraz z Michałem Mrożewskim przedstawią raport wzorniczy, przygotowany przez Profundo PR dla Domoteki po wizycie na targach. Później Izabela Gemzała porozmawia z przedstawicielkami marek NAPAksonometria oraz RUST o ich wnioskach i wrażeniach po tegorocznych targach.

W drugiej części, odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Mediolan z perspektywy…”, podczas którego porozmawiamy z przedstawicielami SAW – Pawłem Sokołem (Exitdesign) i Rolandem Stańczykiem (RS Studio Projektowe) oraz innymi, cenionymi architektami i projektantami – Anną Wojczyńską (Vis A Vis), Rafałem Darskim (Pracownia Darski i Breymeyer) oraz Martą Niemywską-Grynasz (Grynasz Studio).

Agenda wydarzenia znajduje się pod tym >>LINKIEM<<

Dni Włoskie w Domotece!

Słodkie Dolce Vita!

W najbliższą sobotę zapraszamy natomiast na dzień pełen włoskich atrakcji. Podczas wydarzenia Dolce Vita będą mogli Państwo wziąć udział w warsztatach: florystycznych, batiku, komponowania zapachów czy stylizacji oraz posłuchać ciekawych preelekcji: Ewy Mierzejewskiej, Marty Czerkies, Izy Gemzały, Doroty Maksymowicz, Grzegorza Pietruchy i Izabelli Dębek oraz Martyny Banaszczuk i Daniel Rogali. Dla najmłodszych przygotowaliśmy natomiast kreatywne warsztaty ARCHISPAGHETTI, podczas których będzie można stworzyć zawiłe budowle z makaronu oraz edukacyjne zabawy z elementami nauki języka włoskiego.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się pod tym >>LINKIEM<<

Dla wszystkich obecnych przygotowaliśmy także liczne rabaty!

Dni Włoskie w Domotece!

To może Cię zainteresować