Domy gwiazd: Ryan Gosling i Eva Mendes

Domy gwiazd: Ryan Gosling i Eva Mendes

Kanadyjczyk swoją karierę zaczynał 25 lat temu w telewizyjnym show Klub Myszki Miki, produkowanym przez Disney Channel, gdzie miał szansę współpracować z Britney Spears, Christiną Aguilerą, Keri Russell czy Justinem Timberlakiem. Od tego czasu dał się poznać szerszej publiczności w takich filmach jak Pamiętnik, Drive czy w nagrodzonym sześcioma Oscarami musicalu La la land. Z kim i gdzie światowej sławy aktor uwił sobie gniazdko?

Ryan Gosling od 2011 roku związany jest z amerykańską aktorką kubańskiego pochodzenia Evą Mendes. Para doczekała się dwóch córeczek – Esmeraldy i Amady. Zagraniczne media donoszą jednak, że mieszkający w Stanach Zjednoczonych aktorki duet czeka na przyjście na świat bliźniąt. Być może właśnie dlatego zdecydowali się na zakup posiadłości wartej blisko 8 milionów dolarów, usytuowanej w San Marino, oddalonym pół godziny drogi od Los Angeles.

Villa delle Favole

Nowy dom pary to wspaniała mieszanka uroku dawnych lat i nowoczesnego wyrafinowanego stylu życia, bowiem wybudowany w 1924 roku, przeszedł już wiele gruntownych renowacji. Ostateczny kształt, kalifornijska posiadłość zwana Villa delle Favole, zawdzięcza m.in. światowej sławy projektantowi Matthew White’owi, który znalazł się na liście najlepszych architektów na świecie – Architectural Digest. Willa posiada również nową kuchnię zaprojektowaną przez firmę Cynthia Bennett & Associates.

Rodzinny kącik


Do posiadłości hollywoodzkich małżonków przynależy pełen zieleni ogród z basenem, w którym można zorganizować niejedno przyjęcie lub bez pośpiechu spędzić niedzielne południe z dziećmi. Wnętrze jest przestronne i może zaskoczyć sześcioma sypialniami, domkiem gościnnym, winiarnią, siłownią oraz spa. Styl salonu można określić jako nienachalną elegancję – znajdują się tutaj piękne drewniane stoły i komoda, kominek ze znanymi płytkami Batchelder o rzemieślniczym charakterze oraz kilka podwójnych okien balkonowych, dzięki którym do środka wpada sporo światła. W wolnym czasie młodzi rodzice mogą zażyć relaksu w pięknej bibliotece, która utrzymana jest w błękitach, beżach i brązach. Ta domowa czytelnia otwiera się na zaciszny dziedziniec, na którym można delektować się poranną kawą. Te oryginalne “smaczki” willa zawdzięcza pasadeńskiemu architektowi Clarence’owi L Jayowi.

Sielanka za miastem

Villa delle Favole to sielanka we włoskim stylu, która dla pary skrytej i chroniącej swoją prywatność, jak Ryan Gosling i jego żona Eva Mendes, jest miejscem idealnym. Przedmieścia Los Angeles zapewnią ich rodzinie wszystko to, czego potrzebują – ciszę, spokój i przytulność z dala od zgiełku wielkiego miasta i blasku jupiterów, co jest nie bez znaczenia w kontekście pogłosek o bliźniaczej ciąży aktorki.

To może Cię zainteresować