Domy gwiazd: Ryan Reynolds i Blake Lively

Domy gwiazd: Ryan Reynolds i Blake Lively

Choć Ryan Reynolds już od dłuższego czasu nie jest anonimową postacią, a znanym na całym świecie hollywoodzkim aktorem, dopiero rola Deadpoola rozbudziła ogromne zainteresowanie jego życiem osobistym. On sam przy tej okazji dał się poznać szerszej publiczności amerykańskich i brytyjskich programów typu talk show jako nie tylko zabawny przystojniak, ale również czuły ojciec i mąż dbający o domowe ognisko. Gdzie i jakie gniazdko uwił sobie kanadyjski mistrz Twittera?

Aktor od 2012 roku wraz z żoną, również aktorką – Blake Lively – oraz z dwoma uroczymi córeczkami, od czasu pojawienia się ich na świecie, zamieszkuje wartą ponad 2 miliony dolarów rezydencję znajdującą się w mieście Bedford w stanie Nowy Jork.

Oceń dom po okładce

Z zewnątrz dom zdaje się być jeszcze jedną luksusową, wiejską willą. Otoczony przez gigantyczną, zieloną przestrzeń, która schodzi wprost do jeziora w środku lasu. Urokliwy hektar przestrzeni przecinają kamienne ścieżki i kolorystycznie dobrane krzewy oraz drzewka, które dopełniają całości krajobrazu. Warto zwrócić uwagę na paletę barw – oprócz zieleni, mamy na podwórku Reynoldsów do czynienia ze starannie dobranymi, pastelowymi, neutralnymi kolorami, które wtapiają się w malownicze otoczenie. Nawet witające gości w ogrodzie derenie wydają się pragmatycznym wyborem, wraz z błękitnymi wykończeniem, żółtawą fasadą oraz dominującą na gankach i tarasach bielą. Akcenty kolorystyczne brzmią głównie w dodatkach i detalach – framugach drzwi, fotelach i poduszkach mebli oraz kamiennym podium z prywatnym ogrodem.

Domy gwiazd: Ryan Reynolds i Blake Lively

Dom w swojej stylistyce jest dosyć eklektyczny, łącząc marynistyczne dodatki ze szwedzkim drewnem oraz wykorzystaniem naturalności surowca jakim jest kamień w budowie komina, ogrodu lub tarasu. Całość spaja się w przytulny i przyjemny “countryside look” (zwłaszcza, jeśli doliczymy stojącą na posesji stodołę) z dużą dozą ciepła czającą się w środku.

Pokaż domku, co masz w środku

Reynoldsowie zazdrośnie strzegą wnętrza swojego domu, ale, jak to w Hollywood bywa, na światło dzienne wychynęło trochę szczegółów z ich małego raju. Wiemy, że wystrojem zajmowała się głównie Blake Lively, która specjalizuje się hobbystycznie w designie. Środek domu jest urządzony również w ciepłym, naturalnym klimacie – neutralna, kojąca kolorystyka, dużo kominków, kamienia, drewna oraz doskonała jakość wykonania. Dom posiada 4 łazienki oraz 4 sypialnie. Trzy piętra luksusu i rodzinnego ciepła – tak można podsumować rezydencję gwiazd.

Wcale nie tak nowocześnie, wcale nie z przepychem

Prawdopodobnie wynika to z inicjatywy Blake Lively, ale dom Reynoldsów zdecydowanie wybija się na tle innych, nowoczesnych, szklanych i przepełnionych niemal barokowymi luksusami, mieszkań gwiazd. Mogą dumnie prezentować swoją willę, pełną ciepła, przytulną i swojską w najlepszy z możliwych sposobów oraz stanąć u boku tych gwiazd, dla których gust i dobry smak jest ważniejszy od luksusu – jak chociażby mieszkający w młynie Robert Downey Junior lub Martha Stewart.

To może Cię zainteresować