Największy hit roku 2018 dostępny w Miloo Home!

Największy hit roku 2018 dostępny w Miloo Home!

Niedoskonałe materiały z naturalnych surowców, kolory ziemii, oraz meble z historią. O czym mowa? O najgorętszym hicie roku 2018 - stylu Wabi Sabi!

Miloo Home wchodzi na rynek z nową kolekcją, nawiązującą do filozofii i wytycznych tego stylu. Piękno ujęte w niedoskonałości. Patyna, przecierane elementy i nuta elegancji – tym charakteryzuje się ich najnowsza kolekcja. Stawia on na dobór autentycznych, subtelnych i na swój sposób niedoskonałych mebli  i dodatków: witryn, komód, szaf, sof, narożników, foteli i dodatków tekstylnych.
W tym nurcie nie ma miejsca na przepych i celowe upiększanie. Tu króluje równowaga i klasa.

Największy hit roku 2018 dostępny w Miloo Home!

Wykorzystanie szlachetnych i naturalnych materiałów ma ogromne znaczenie. Wabi Sabi to naturalne drewno, wełna, szkło, ceramika, len, juta czy bawełna organiczna. Wabi Sabi to skromność kolorów, odzwierciedlających harmonię. Biel, beż, kość słoniowa, przygaszony błękit – kolory, które zdominowały kolekcję Wabi Sabi zachwycają naturalnością. Samo słowo Wabi oznacza prostotę, natomiast Sabi to piękno wynikające z upływu czasu. Wabi-Sabi to cała filozofia, stojąca poniekąd w sprzeczności z dzisiejszym konsumpcjonizmem, gloryfikująca autentyczność i dopuszczająca myślenie, że nie wszystko jest i musi być idealne. Jej głównym wyróżnikiem jest docenianie tego, co stare, a przez to urokliwe.

Największy hit roku 2018 dostępny w Miloo Home!

Po więcej informacji o stylu Wabi Sabi zapraszamy do >>TEGO<< artykułu.

To może Cię zainteresować