Poczuj się luksusowo z nową kolekcją Miloo Home

Poczuj się luksusowo z nową kolekcją Miloo Home

Szyk, klasa, elegancja – to pierwsze słowa, jakie przychodzą do głowy po zobaczeniu najnowszej kolekcji Miloo Home. Metropolitan za sprawą odpowiednio dobranych detali, fantazyjnych form i nuty modernizmu sprawi, że poczujemy się niczym w prestiżowym nowojorskim apartamencie lub pod dachem słynnej Metropolitan Opera.

Kolekcja Metropolitan to połączenie intensywnych kolorów i szlachetnych materiałów, nowoczesny, a jednocześnie klasycznie piękny. Zapomnijcie o skromności, czy minimalizmie – czas pokazać fantazję i zaprezentować się w pełnej krasie!

Moc koloru, siła materiału

W kolekcji Metropolitan główną rolę grają modne w tym sezonie, intensywne kolory: głębokie odcienie granatu, mocna zieleń oraz barwa musztardowa. Ich połączenie z materiałami szlachetnym, takimi jak stal, nikiel oraz szkło transparentne, sprawia, że wnętrze nabiera elegancji i prestiżu. Dominującą tkaniną jest welur w postaci sof oraz rozmaitych elementów dekoracyjnych – poduch, pledów czy też zasłon. Również i tutaj warto postawić na mocne, intensywne kolory.

Poczuj się luksusowo z nową kolekcją Miloo Home

Rozsiądź się wygodnie

Luksusowy salon oznacza także luksus naszego wypoczynku. Wygodna Sofa Taylor, Fotele Savoy oraz obite miękkim welurem Krzesła Kiton zapraszają do tego, by rozsiąść się wygodnie i zrelaksować. Elementy dekoracyjne w postaci pozłacanych nóżek, pikowanych oparć, lekko zakrzywionych boków, czy też frontów wykończonych srebrnymi nitami doskonale uzupełnią całość stylizacji i wpiszą się w wielkomiejski styl glamour.

Poczuj się luksusowo z nową kolekcją Miloo Home

Detal ma znaczenie

Czymże byłaby stylizacja bez dopracowanych w każdym calu detali? Wielkomiejski szyk idealnie komponuje się z pozłacanymi i posrebrzanymi dodatkami, niklowanymi świecznikami, wazonami o ciekawych kształtach i intensywnych kolorach oraz welurowymi poduchami dekoracyjnymi. Intensywne kolory pomieszczenia przełamie drewniane Lustro Bisel, a posrebrzany Gazetownik News będzie małym, ale niezwykle efektownym dopełnieniem.

Poczuj się luksusowo z nową kolekcją Miloo Home

Nie wolno także zapominać o odpowiednim oświetleniu – salon Metropolitan najpiękniej wygląda w przytulnym świetle płynącym z lamp z ciężkimi abażurami. Lampa stołowa Amphora lub podłogowa z długą, chromowaną podstawą doskonale spełnią to zadanie. Nie może zabraknąć też dużych, efektownych żyrandoli – lampa wisząca Infiniti wykonana ze szkła i niklu, na metalowym łańcuchu perfekcyjnie podkreśli elegancję pomieszczenia i wydobędzie na światło dzienne wszystko to, co warto pokazać.

Kolekcja Metropolitan dostępna jest w salonach Miloo Home oraz w sklepie internetowym: www.miloohome.pl

To może Cię zainteresować