Przegląd idealnych foteli do czytania

Przegląd idealnych foteli do czytania

W odpowiednim siedzisku i domowym zaciszu skupienie jest znacznie wyższe, a pochłaniania historia odkrywa przed czytelnikiem nowe szczegóły. Ten artykuł pomoże wybrać fotele, które wyniosą pochłanianie książek na nowy poziom, więc usiądźcie wygodnie i poczytajcie!

Fotel bujany Lieslie

W siedziskach do czytania niezmiernie ważna jest opcja dla tych, którzy kochają się wiercić, zmieniać pozycję, półleżeć, półsiedzieć i cokolwiek jeszcze ich niesforne ciało nakaże im robić, by uzyskać optymalną wygodę. Idealnie do tego nada się szeroki fotel Lieslie z Miloo Home. Wyprofilowane i głębokie siedzisko sprawi, że nawet najbardziej wymagający zapadną się głęboko w komfortowej poduszce, a szeroki stelaż pozwoli na swobodny relaks. Na fotelu można się bujać, co tylko pogłębi wszystkie doznania — uwaga tylko, by nie zasnąć w trakcie lektury.

Przegląd idealnych foteli do czytania

Myway 613K

Z tym fotelem wygodnie byłoby nawet najciaśniejszym przedziale pociągu. Natychmiastowe poczucie komfortu zapewnia ergonomicznie zaprojektowane oparcie, a obniżone siedzisko automatycznie układa pozycję ciała w optymalny sposób do uzyskania wygody. Użyta w obiciu silikonowa mikrofibra pozwala osiągnąć odpowiednią miękkość, a na dodatek sprawia, że fotel nie niszczeje z czasem (prawidłowo używany). Model Myway 613K, dostępny w sklepie Natuzzi, jest w komplecie razem z osobnym, zwiększającym komfort podnóżkiem.

Przegląd idealnych foteli do czytania

Rolf Benz — RB 50

Ten fotel pozwoli osiągnąć maksymalnie skupienie nawet nad najcięższymi tytułami! Prosty, ergonomiczny i zaprojektowany z myślą o równowadze pomiędzy wygodą a praktycznością. Miękkie, zamszowe obicie sprawia, że od lektury nie oderwie żaden nieprzyjemny zapach, który czasem się pojawia w przypadku skórzanych foteli. Dzięki stabilnej, mocnej podstawie model Rolf Benz dostępny w Aksonometrii nie buja się podczas zmiany pozycji i pozwala w pełni oddać się lekturze.

Przegląd idealnych foteli do czytania

Vinotti Bellona

Fotel zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą mieć wybór między wygodnym leżeniem a siedzeniem. Szeroki, łukowaty stelaż pozwoli wygodnie przełożyć nogi przez boczne oparcie lub nawet zawrzeć na nich głowę, jeśli kogoś akurat najdzie na to ochota. Dzięki tej wszechstronności Vinotti Bellona ze sklepu Vinotti oferuje komfort absolutny z prawdziwego zdarzenia — a jednocześnie pozwala objąć swoim charakterem każdego lekturożercę, który na nim zasiądzie i otworzy książkę.

Przegląd idealnych foteli do czytania

BLESA

Królewna, która zasnęła na ziarnku grochu nie pomyślałaby nawet o pobudce, gdyby spała w tym fotelu. Można go dostosować do własnych preferencji, co znacznie zwiększa poczucie wygody i stanowi o niezwykłym komforcie tego modelu. Do własnych preferencji można wyregulować oparcie i wysuwany podnóżek — zarówno manualnie jak i elektrycznie. Obrotowa o 360o  stopa dla tych, którzy lubią czasem, gdy świat kręci się dookoła mnie z pewnością pomoże rozładować towarzyszące lekturze emocje, a nawet sprawić, że damy się porwać w “wir” wydarzeń. Sprawdźcie fotel BLESA od livingroom

Przegląd idealnych foteli do czytania

To może Cię zainteresować