Przegląd lamp dekoracyjnych

Przegląd lamp dekoracyjnych

Oświetlenie stanowi bardzo ważny element każdego domu. Nie tylko pod względem swojej funkcjonalności, ale również potrafi doskonale podkreślić charakter każdej aranżacji. Zobaczcie na jakie lampy dekoracyjne warto zwrócić uwagę, aby podkreślić styl swojego wnętrza.

Nowocześnie i stylowo

Cenicie sobie nowoczesny styl, który bogaty jest w oryginalne i bardzo mocno designerskie rozwiązania? W takim razie Waszej uwadze nie mogą umknąć lampy wiszące od Koma Oświetlenie – Tokyo, bo taka jest ich nazwa, to wspaniały model lamp dekoracyjnych, które zawrócą Wam w głowie. Biała kolorystyka doskonale rozprzestrzenia światło, a niebanalne kształty wprowadzają ducha innowacyjności do wnętrz. Z pewnością zadziwią Waszych znajomych, a Wam sprawią ogromną radość!

Przegląd lamp dekoracyjnych

Design na pierwszym miejscu!

Jeśli lubicie designerskie fantazje projektantów, JMB Design proponuje Wam ciekawie rozwiązanie. Sprawdźcie koniecznie model lampy stołowej od producenta Zijlstra. Doskonałe oświetlenie energooszczędne, dzięki któremu wyrazicie swój podziw do prostoty i ukłonicie się w stronę modernistycznego designu.

Przegląd lamp dekoracyjnych

Szykownie i modnie

Exclusive lights wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów szykownych rozwiązań oświetleniowych, którym zależy by prezentować najnowsze trendy w swoich czterech kątach. Jednym z nich są wiszące lampy, które doskonale sprawdzają się jako oświetlenie nad stołem, wyspą kuchenną, czy też w korytarzach. Nietypowa forma lampy Tulip od producenta Grok spełnia wszystkie wymogi fanów doskonałych, unikatowych form, które nie tylko mają się pięknie prezentować, ale również wspierać funkcjonalnie swoich właścicieli.

Przegląd lamp dekoracyjnych

Skandynawska prostota

Jeśli szukacie lampy do swojej skandynawskiej aranżacji, w której stawiacie na minimalizm i prostotę, ale jednocześnie zależy Wam na nietypowym rozwiązaniu, sprawdźcie model >>Tenora<<. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia światła jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią czytać. W skandynawskim trendzie chodzi przecież o to aby jak największą uwagę poświęcać relaksowi i dbaniu o siebie i najbliższych!

Glamour

Open Space Interiors pamięta o fanach stylu glamour. Aranżacje w takich wnętrzach wymagają wysokiej dbałości o każdy detal, zwłaszcza o oświetlenie, którym można podkreślić szykowny charakter aranżacji. Lampy w stylu glamour powinny wyróżniać się od samego początku. Taki też jest model Chic, który od  samego wejścia do pomieszczenia robi wrażenie!

Przegląd lamp dekoracyjnych

Loftowe fantazje

Jeśli marzycie o własnym lofcie, albo chociaż o stylistyce rodem z nowojorskiego loftu, możecie zaaranżować w ten sposób swoje mieszkanie. Wystarczy odpowiednio dobrać dodatki! W tej roli doskonale sprawdzi się lampa podłogowa Alfred Film od Laura Ashley. Odwzorowuje najnowsze trendy wśród lamp podłogowych – trójnoga, chromowana i z fantastycznym wykończeniem, doskonale będzie prezentować się jako oryginalny dodatek do waszej loftowej aranżacji.

Przegląd lamp dekoracyjnych

To może Cię zainteresować