Święta w Dobrym Stylu w Domotece już jutro!

Święta w Dobrym Stylu w Domotece już jutro!

1 grudnia Domoteka zamieni się w miejsce magiczne, pełne inspiracji i świątecznego klimatu. Ponownie zapraszamy Was do udziału w wydarzeniu, na którym swoją obecność potwierdzili Kasia Sokołowska, Daria Zawiałow, Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

Na gości czekać będzie szereg atrakcji i niespodzianek, m.in. warsztaty Kwiaty&Miut, HELLO Calligraphy, Dobrze się składa, strefy: designu yestersen i Christmas Premium Sale z wyselekcjonowanymi markami, a także… dużo dobrego designu.

Podczas trwającego cały dzień wydarzenia „Święta w Dobrym Stylu” Domoteka stanie się źródłem bożonarodzeniowych inspiracji. Zaproszeni do współpracy goście dekorować będą świąteczne stoły zgodnie z własnym gustem i upodobaniami. Pierwszą aranżację przygotuje reżyserka i choreografka pokazów mody Kasia Sokołowska, drugą – wokalistka Daria Zawiałow, trzecią para – modelka Karolina Malinowska i jej mąż, dziennikarz i prezenter telewizyjny, Olivier Janiak.

Poniżej prezentujemy agendę wydarzenia.

 

Święta w Dobrym Stylu w Domotece już jutro!

Odwiedzający będą mieli możliwość bezpłatnego zapakowania gwiazdkowych prezentów, a także wzięcia udziału w warsztatach pięknego pakowania upominków, organizowanych przez pracownię Dobrze się Składa.

Przez cały dzień będą się odbywały różne zajęcia kreatywne – m.in. organizowane przez kolektyw Kwiaty i Miut tworzenie świątecznych stroików czy bombek – wspólnie z pracownią Hello Calligraphy.

 

Święta w Dobrym Stylu w Domotece już jutro!

Powstanie również, utworzona przez platformę e-commerce yestersen, strefa designu vintage. Będzie w niej można kupić wyselekcjonowane przedmioty z przeszłości, a także współczesne akcesoria do wnętrz. Oprócz unikatowych przedmiotów z minionych epok, yestersen zaprezentuje dzieła współczesnych twórców. Obok klasycznych skandynawskich sideboardów czy kultowych foteli wingback znajdziemy tam również: akcesoria hiszpańskiej marki DOIY, aparaty fotograficzne Lomography, plakaty z duńskiego Atelier CPH oraz książki niemieckiego wydawnictwa Gestalten.

Dodatkowo w strefie yestersen goście będą mieli możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji architektonicznych

Święta w Dobrym Stylu w Domotece już jutro!

„Święta w Dobrym Stylu” to wydarzenie otwarte dla wszystkich – również dla najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowana zostanie strefa zabaw przy współpracy z przedszkolem „Akademia Harmonika”. Czas spędzony w Domotece umili gościom pianista, który na żywo zagra jazzowe i świąteczne utwory. Całość atrakcji zwieńczona zostanie kameralnym koncertem Darii Zawiałow, który odbędzie się o godzinie 19.30.

Święta w Dobrym Stylu w Domotece już jutro!

To może Cię zainteresować