Święta Bożego Narodzenia to czas, który wymaga specjalnej oprawy. W sobotę, 1 grudnia w Domotece autorskie świąteczne aranżacje zaprezentują: Kasia Sokołowska, Daria Zawiałow, Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Na odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji i niespodzianek, m.in. warsztaty Kwiaty&Miut, HELLO Calligraphy, strefy: designu yestersen i Christmas Premium Sale z wyselekcjonowanymi markami, a także… dużo dobrego designu.

Podczas trwającego cały dzień wydarzenia „Święta w Dobrym Stylu” Domoteka stanie się źródłem bożonarodzeniowych inspiracji. Zaproszeni do współpracy goście dekorować będą świąteczne stoły zgodnie z własnym gustem i upodobaniami. Pierwszą aranżację przygotuje reżyserka i choreografka pokazów mody Kasia Sokołowska, drugą – wokalistka Daria Zawiałow, trzecią parą – modelka Karolina Malinowska i jej mąż, dziennikarz i prezenter telewizyjny, Olivier Janiak.

W Domotece powstaną trzy, specjalnie przygotowane na tę okazję strefy w różnych stylach: klasycznym w nowoczesnym wydaniu, glamour i awangardowym. Ich aranżacje to efekt współpracy set designera z zaproszonymi do współpracy gośćmi. Podczas wydarzenia dowiemy się jaki styl jest najbliższy gwiazdom, a także jak w zgodzie z własną estetyką zbudować prawdziwie świąteczną atmosferę, niekoniecznie trzymając się tradycyjnych rozwiązań. Odwiedzający Centrum Wyposażenia Wnętrz będą mieli również niepowtarzalną okazję porozmawiać z gwiazdami o ich unikatowym stylu.

1 grudnia w Domotece każdy znajdzie coś dla siebie. W strefie Christmas Premium Salebędzie można kupić oryginalne, gwiazdkowe upominki wyselekcjonowanych marek – m. in. niedostępne nigdzie indziej buty projektantki Vasiny.

Odwiedzający będą mieli możliwość bezpłatnego zapakowania gwiazdkowych prezentów, a także wzięcia udziału w warsztatach pięknego pakowania upominków, organizowanych przez pracownię Dobrze się Składa.

Przez cały dzień będą się odbywały różne zajęcia kreatywne – m.in. organizowane przez kolektyw Kwiaty i Miut tworzenie świątecznych stroików czy bombek – wspólnie z pracownią Hello Calligraphy.

Powstanie również, utworzona przez platformę e-commerce yestersen, strefa designu vintage. Będzie w niej można kupić wyselekcjonowane przedmioty z przeszłości, a także współczesne akcesoria do wnętrz. Oprócz unikatowych przedmiotów z minionych epok, yestersen zaprezentuje dzieła współczesnych twórców. Obok klasycznych skandynawskich sideboardów czy kultowych foteli wingback znajdziemy tam również: akcesoria hiszpańskiej marki DOIY, aparaty fotograficzne Lomography, plakaty z duńskiego Atelier CPH oraz książki niemieckiego wydawnictwa Gestalten.

„Święta w Dobrym Stylu” to wydarzenie otwarte dla wszystkich – również dla najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowana zostanie strefa zabaw przy współpracy z przedszkolem „Akademia Harmonika”. Czas spędzony w Domotece umili gościom pianista, który na żywo zagra jazzowe i świąteczne utwory. Całość atrakcji zwieńczona zostanie kameralnym koncertem Darii Zawiałow, który odbędzie się o godzinie 19.30.

Nad wydarzeniem „Święta w Dobrym Stylu” patronat medialny objęły: Elle Decoration, Usta, Co Jest Grane, Viva i KMag. Partnerami wydarzenia są: Kwiaty i Miut, Hello Calligraphy, BoConcept, Panul, Steinway & Sons, Hurom, Odette, yestersen, DecoDialogue, NAP, Galeria Wnętrz, Miloo Home, Akademia Harmonika.

Organizatorem wydarzenia „Święta w Dobrym Stylu” jest Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

To może Cię zainteresować