Sypialnia w stylu Carrie Bradshaw

Sypialnia w stylu Carrie Bradshaw

Mieszkanie Carrie Bradshaw od lat budzi zachwyt wśród wielbicieli serialu. Choć od emisji ostatniego odcinka minęło już sporo czasu, pod budynkiem na manhattańskim West Village nadal gromadzą się turyści podążający śladami bohaterek. Wśród fanów serialu „Seks
w wielkim mieście” nie znajdzie się bowiem ani jedna osoba, której nie przypadło do gustu nowojorskie mieszkanie bohaterki.

Choć dla samej Carrie najważniejszym elementem mieszkania była z pewnością jej garderoba, od góry do dołu wypełniona kreacjami od najznamienitszych projektantów, z równą pasją poświęcała się aranżacji domu, a panujący w nim artystyczny nieład idealnie oddawał jej osobowość.

Eklektyczne wnętrze jest mieszanką stylu glamour z delikatnymi akcentami shabby chic. Garderoba o niebieskich ścianach, należąca do największej miłośniczki butów i pięknych ubrań, Carrie, była obiektem westchnień dla wielu fanek serialu. Solidne meble o geometrycznych kształtach bohaterka łagodziła porozmieszczanymi ze smakiem kobiecymi dodatkami, takimi jak poduszki czy piękne dywany nadające mieszkaniu niepowtarzalnego stylu i wdzięku.

Ze względu na małą ilość światła wpadającego z manhattańskich ulic, do niewielkiego lokalu, na każdym rogu mieszkania ustawiono świecące jasnym, ciepłym światłem lampki, dodające mu przytulności. Nieodłącznym elementem mieszkania Carrie były meble zaprojektowanie w stylu lat pięćdziesiątych. Krzesła, fotele i kanapy w stylu vintage, nadawały mieszkaniu bohaterki ponadczasowego uroku.

Jeśli, podobnie jak my, zachwyceni jesteście mieszkaniem Carrie i chcielibyście przenieść trochę z jej estetyki do Waszego mieszkania. Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji mebli i akcesoriów, które pozwolą Wam urządzić sypialnię w sposób, którego nie powstydziłaby się ta serialowa ikona stylu.

Sypialnia w stylu Carrie Bradshaw

To może Cię zainteresować