TRENDBOOK – numer pierwszy

TRENDBOOK – numer pierwszy

Pierwszy trenbook Domoteki trafił już na skrzynki mailowe naszych subskrybentów! Na 16 stronach zaprezentowaliśmy magię tkwiącą w najbardziej popularnych kolorach roku 2018.

TRENDBOOK – numer pierwszy

Odnajdziecie tam wszystkie barwy tajemniczego i intrygującego fioletu – ogłoszonego przez Instytu Pantone kolorem przewodnim tego roku. Mocne i odważne połączenia doskonale pokazują jak wydobyć głębie pomieszczenia.

Dowiecie się także jak wykorzystać ciemny granat, który nie tylko będzie eleganckim dodatkiem, ale również bardzo prostym w kompozycji kolorem bazowym. Z pewnością znajdzie on swoje miejsce w całym przekroju wnętrz – od tych o charakterze loftowym po styl glamour i tak dobrze znaną już „Skandynawię”.

W odcieniach mocnej i zdecydowanej zieleni odnajdziecie spokój i harmonię, a także delikatne przełamanie dla popularnego trendu „greenery” i kwiatowych printów. Połączenie mocno nasyconej barwy zieleni z głębią materiałów takich jak aksamit i welur zapewni przytulny i elegancki sznyt.

W rozentuzjazmowanym żółtym dostrzegliśmy potencjał rozbudzenia klasycznych i poważnych wnętrz, w których dominują szarości, beże i grafity. W nienachalny sposób wprowadzamy do przestrzeni ciepły motyw letniego zachodu słońca.

Wspomniany TRENDBOOK to nasze spojrzenie na świat designu oraz refleksja nad tym jak wpłynąć na wnętrza naszych czytelników.

Aby pobrać najnowszy TRENDBOOK zapisz się do naszego Newslettera – dostarczymy go niezwłocznie na Twoją skrzynkę.

TRENDBOOK – numer pierwszy

To może Cię zainteresować